1. Çağrı Merkezi: 0 262 644 58 51
  Hafta içi 08:30-19:00 saatleri arasında telefon ile ulaşabilirsiniz.
 2. Adres:
  İBRAHİMAĞA CD NO239 KAT1 GEBZE/KOCAELİ/TÜRKİYE
 3. Üyelik Formu
  Linke tıklayıp formu doldurabilirsiniz.
 4. market@pratiktedarik.com
  adresine mail atabilirsiniz.
 5. Sık Sorulan Sorular
  Aradığınız sorunun cevabını tıklayarakÖğrenebilirsiniz.
        

Hakkımızda

Pratiktedarik onine satış sitesi Hamle Mühendislik Ltd.Şti. 'nin endüstriyel otomasyon ürünlerini online olarak satmak üzere oluşturduğu bir altyapıdır. Firmamız İstanbul Pendik te  bulunan  deposu ve Gebze'de bulunan merkez ofisi ile müşterilerine endüstriyel otomasyon ürünleri satışı konusunda hizmet vermektedir. internet altyapısı ile hizmet alanını tüm Türkiye'ye yaymayı Hedeflemektedir.
Endüstriyel ürünleri sitemizden  tedarik eden müşterilerimiz işyerinden yada fabrikasından ayrılmadan  teklif isteyip cevap beklemeden hızlı bir şekilde ürünleri inceleyip siparişini verebilmektedir ve siparişleri sıklıkla bir sonraki gün kargo ile ellerine geçmektedir. site üzerindeki ürün gamının yetersiz olduğunun farkında olduğumuzu belirtmek isteriz, ürün girişimiz devam etmekle beraber yayınlanmayan ürün ihtiyaçlarınızı iletişim sayfasındaki form aracılığı ile bize iletirseniz fiyat bilgisi hızlı bir şekilde size iletilecektir.
 
HEDEFİMİZ
 

Uzun yıllardır klasik tedarik hizmeti vererek yürüttüğümüz bu sektörde hızla gelişen internet olanaklarını kullanarak mevcut müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı bir hizmet verme amacının yanında tedarik için mekan kavramını ortadan kaldırarak Türkiye çapında müşterilerimize eşit imkanlarda tedarik hizmeti sunmayıda hedefliyoruz.

Bu hedefe ulaşmak üzere gerek yurtiçi üreticiler gerekse ithalat firmaları ile kurduğumuz işortaklıklarını geliştirerek , hazır stoğumuzu günden güne zenginleştirerek ve kargo firmaları ile özel anlaşmalar yaparak , web arayüzümüzden ulaşacağınız ürün alternatiflerini arttırmak , satışını yaptığımız ürünlerin tedarik sürelerini kısaltmak ve tedarik şartlarını daha uygun sağlayarak verdiğimiz hizmetin kalitesini en yüksek noktaya çıkartmak üzere çalışıyoruz.

Çalışmalarımız neticesinde bizden hizmet alan müşterilerimizin herzaman ihtiyaçları olan ürüne sürekli bir şekilde en iyi şartlarda ulaşması , klasik tedarik yönteminde iş , zaman kaybına sebep olan teklif iste sonuç bekle sürecinin ortadan kalkması , sunduğumuz alternatif ürünler ile tercih imkanınna kavuşması , tedarik sürecini hızlı bir şekilde internetten tamamlayarak neyi ne zaman ne kadara alacağından emin olması sonucunda aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlayan farklılığımızı iş arkadaşlarına ve dostlarına tavsiye ederek farkettirmeleri  hedefimize yaklaştığımızın en somut göstergesi olacaktır.

Anket
Site Tasarımımız iyimi?
OTOMASYON VE ELEKTRİK MALZEMELERİ ONLİNE SATIŞ © 2020